| następny mecz

GAL SLO
Galicja Raciborowice 1 - 4 Słomniczanka Słomniki
-
godz.

Zwycięstwo po trudnym meczu

siwy @ 23 Październik 2012 o 23:26 Komentarze - 0

W meczu 12 kolejki B-klasy Galicja podejmowała skrzeszowicką Spartę. Goście okazali się niezwykle niewygodnym przeciwnikiem. Cofnięci na własną połowę groźnie kontrowali. Efektem jednego z takich wypadów była bramka, którą zdobył napastnik Sparty po indywidualnej akcji. Jeszcze przed przerwą wyrównał nie kto inny jak Marcin Raźny, który bezlitośnie wykorzystał świetne dośrodkowanie Daniela Rośka.

Po przerwie Galicja nieustannie dążyła do zdobycia zwycięskiego gola. Mądrze broniący się goście nie dopuszczali do groźnych sytuacji. Strzałów z dystansu próbowali aktywni: Mazanek, Rosiek i Karaś. Na szczęście tego dnia Sylwester Kuder pokazał, że potrafi skutecznie uderzyć ze stojącej piłki. Podszedł do rzutu wolnego i przepięknym strzałem dał Galicji prowadzenie.

Sparta próbowała jeszcze zmienić końcowy wynik. W ostatniej akcji meczu świetną sytuację wybronił nasz bramkarz - Dominik Kusia.

Galicja Raciborowice - Sparta Skrzeszowice 2:1 (1:1)

Dla Galicji:

  • Marcin Raźny
  • Sylwester Kuder

Galicja: D. Kusia - Kuder, Mirosław Broś, T. Kusia, Kudła (Siwiec) - Cichy, Rosiek, Musiałek, Karaś - Raźny (S. Kusia), Mazanek

Podziel się

Komentarze

Dodawanie komentarzy zablokowane.